НВК №2Навчально-виховний комплекс №2

НВК №2 унікальний навчальний заклад

Будні і свята

Відійшли від традицій: у НВК №2 незвичайно відсвяткували останній дзвінок

Шкільне життя сповнене незліченною кількістю подій та, в майбутньому, спогадів. Саме не втратити їх запропонували школярам у навчально-виховному комплексі №2. Там відійшли від традицій та свято закінчення навчального року відзначили дещо інакше.

HEALTHY-SCHOOLS

Перший дзвоник 2019-2020

НВК №2 за здоровий спосіб життя

Мандрівка Україною

Країна майбутнього НВК №2 Швидше, вище, сильніше

Робота творчої групи по наступності “Дошкільний заклад – початкова школа” (видео с YouTube)

Робота творчої групи по наступності “Дошкільний заклад – початкова школа” (видео с сайта)

Якими ми були!

Шкільне подвір’я нашої школи – це улюблена зона відпочинку для мешканців мікрорайону Дубове. На території школи висаджено десятки видів зелених насаджень (дерев, кущів, квітів). Крім того шкільне подвір’я є базою для проведення уроків образотворчого мистецтва, природознавства, біології, географії. Педагоги навчально-виховного комплексу № 2 мають можливість реалізовувати сучасні вимоги до освіти, а саме завдання STEM освіти, інтегрованого навчання, формування соціально-емоційних навичок. У догляді за рослинами беруть активну участь учні в рамках STEM проєктів, починаючи з першого класу. Велику допомогу у впорядкуванні квітників надають батьки учнів. Таким чином це сприяє згуртуванню громади навколо спільних інтересів, виховує повагу до комунальної власності, прищеплює соціальну активність, сприяє комфортному психологічному кліматі в мікрорайоні. Крім зелених насаджень на території шкільного подвір’я розташовано дитячий майданчик, спортивний майданчик для мешканців усіх вікових категорій та спортивно-ігровий майданчик для дітей з особливими освітніми потребами. Ці майданчики встановлено силами технічного персоналу школи, профінансовано бюджетом міста в рамках громадських проєктів «Бюджет участі», переможцем яких 2 роки поспіль ставала громада нашого мікрорайону.